Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geweldige cheque Vrienden Van | sv Slikkerveer

Geweldige cheque Vrienden Van

gewelde-cheque-vrienden-van

Geplaatst op: 14-05-2016

Op donderdag 12 mei ondernamen de Vrienden van Slikkerveer het laatste uitje van dit seizoen. Met dank aan de bus van Rijsoord vertrokken zo´n kleine 50 deelnemers bij hoofdsponsor Frenoflex voor een Rondje Rotterdam. Met Herman als reisleider werd een bijzonder rondje Rotterdam aangedaan, dat na een bezoek aan de Markthal en de Pelgrim brouwerij in Delfshaven eindigde in de ´Ballentent´. Daar overhandigde het bestuur van de Vrienden van Slikkerveer, dat bestaat uit Fred Vlasblom, Ron Noorlander en Luc Scholten een cheque aan de voorzitter Joop van Ettinger en penningmeester Rob de Ruijter van Slikkerveer van maar liefst € 10.000,-. Een bedrag om trots op te zijn en dat waren Joop en Rob zeer zeker.  Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x