Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geslaagden AED Cursus | sv Slikkerveer

Geslaagden AED Cursus

geslaagden-aed-cursus

Geplaatst op: 17-12-2018

Het is al weer even geleden, maar onderstaande bericht is zeker de moeite meer dan waard.

Maar liefst 13 vrijwilligers van Slikkerveer namen als deel aan de AED Cursus op dinsdagavond 9 oktober 2018.
Uiteraard volgde hier voor allemaal een bewijs van deskundigheid van na afloop.

Op de foto staan: Jeroen Capelle, Rien van der Beek, Jacqueline Baard, Joyce Saarloos, Patricia Blom, Tonia de Vries, Serena van Ooijen, Bianca van Ooijen, Hugo van Leenen, Henriëtte Stoffels, Samantha Kamerman, Joke van Leenen en Bert Heeselaars. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x