Let op: Dinsdag 21 januari: 20.15 uur Slikkerveer 1 - ZBVH 1 (vrs)

Geslaagde ‘zomerse’ onderhoudsdag

geslaagde-zomerse-onderhoudsdag

Geplaatst op: 21-07-2019

Onder luid gedonder van het onweer en gekletter van de regen hebben meerdere vrijwilligers op zaterdag 20 juli de handen uit de mouwen gestoken om het sportpark weer seizoensklaar te maken. Vanaf half 8 's morgens tot het einde van de middag is er bijzonder hard gebikkeld. Vanwege het weer is vooral gewerkt in en rondom het clubhuis. Zo is het balkon schoongemaakt en ziet de kantinevloer er weer als nieuw uit. Ook in de kleedkamers, achter de bar en in de commissiekamer zijn diverse schoon- en reparatiewerkzaamheden verricht. 

Alle vrijwilligers, bedankt voor alle hulp. In de winter is er wederom een onderhoudsdag. Wilt u mee helpen en niet zo lang wachten? Meld u dan bij André de Deugd via 06-13855265.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x