Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geslaagde Open Avond Meiden | sv Slikkerveer

Geslaagde Open Avond Meiden

1-0

Geplaatst op: 15-05-2016

Afgelopen donderdag 12 mei werd voor de eerste keer een Open Avond gehouden voor meiden van 12 t/m 18 jaar. In dit afgelopen seizoen hebben teams van MB1 en MC1 al aan de competitie meegedaan, maar is het de bedoeling om in het nieuwe seizoen met meer teams te kunnen starten ook in de andere categorien, zoals MA1 en MD1. Afgelopen donderdag kwamen er al 10 nieuwe meiden kijken, waarvan er 7 meegetraind hebben.

De komende 4 weken (tot en met donderdag 9 juni) kunnen meiden in de leeftijd van 12 t/m 18 jaar op dijnsdag en donderdagavond van 18.00 - 19.15 uur nog meetrainen. In-en overschrijven kan op de donderdagavond bij dhr. Jan Kuiper. Voor meer informatie rondom de meidenafdeling kan men terecht bij Angelique Smits Schouten, 06-39202820.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x