Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geslaagde lady’s night | sv Slikkerveer

Geslaagde lady’s night

geslaagde-ladys-night

Geplaatst op: 14-12-2014

Vrijdag 12 december is er in ons Sliknest een zeer gezellige en geslaagde lady's night gehouden. Krista en Jan van Rees , de organisatoren , hadden gezorgd voor een gevarieerd aanbod speciaal voor dames. Lekkernijen zoals taart , cup cakes en Turkse specialiteiten werden afgelost met een fraai kleding aanbod en sieraden. Ook de mens zelf kwam aan bod met oa body massages , nagelverzorging en spray tans. Daarnaast werd ook met grote belangstelling kennis genomen van de spiritualiteit doormiddel van wastekeningen en readings van een medium. Tijdens de loterijen werden door de standhouders fraaie prijzen ter beschikking gesteld die allen met gejuich werden ontvangen. 


Al met al werd het een zeer geslaagde en vooral gezellige avond die zeker voor herhaling vatbaar is!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x