Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geslaagde Ladies Night bij Slikkerveer | sv Slikkerveer

Geslaagde Ladies Night bij Slikkerveer

1-0

Geplaatst op: 11-06-2019

Op vrijdagavond 7 juni 2019 werd er ondanks het slechte weer buiten in de kantine van voetbalvereniging sv Slikkerveer toch weer een gezellige Ladies Night gehouden. De kantine was omgetoverd tot een gezellige ruimte waarin verschillende demonstraties worden gegeven, diverse standhouders aanwezig waren en er met zangeres Eydie, bekend van Holland Got Talent live muziek werd gebracht. Al met al weer een geslaagde avond voor de ruim 75 bezoekers.



Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x