Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Geslaagde Ladies Night bij Slikkerveer

1-0
Bekijk alle foto's van: 2015-12-11 Ladies Night>

Geplaatst op: 13-12-2015

Afgelopen vrijdag 11 december werd de tweede editie van de Ladies Night gehouden in de kantine van de Slikkerveer. Met deelnemende bedrijven als IasoTea, Wastekeningen Kundalini, Michelle´s Fashion, Meeuwen Sauna & Welsness, Spray Tan Ridderkerk, Medium Inge, Pinatas Cabazonas, DOLblij, Schoonheidssalon Doubles, Pedicure Elly, Glamstore Nederland, Energetix, Aura Fotografie Bouter, MGM Nails & Products, Crebbers Kunst & Deco, Bolero, Hara en Roelie ´t Jong Fotografie was er voor de bezoekers veel te zien en te doen. Uiteraard stond gezelligheid voorop, maar door de mix van beauty, wellness, spirtual, food, fashion, lifestyle en home decorations in kerstsfeer was het voor de vele bezoekers wel bijzonder sfeervol. Ook was er nog een geweldige loterij met als hoofdprijs 20 rijlessen + rijexamen, die werd aangeboden door Autorijschool Pro en daarnaast nog vele andere mooie prijzen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x