Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Geslaagd D+C-Nieuwjaarstoernooi

1-0

Geplaatst op: 03-01-2016

Op zaterdag 2 januari 2016 begon het voetbaljaar meteen goed met een jeugdtoernooi voor de D1 en C1 van Slikkerveer. Er werd al meteen heel goed gevoetbald door onze jeugdige talenten.  De D1 wist alle wedstrijden te winnen en zelfs ook de 0 te houden. Hierdoor werd D1 eerste in haar poule. Ook de C1 speelde een prima toernooi en won 3 van de 4 wedstrijden, waardoor het in haar poule eindigde op de tweede plaats. Samen zorgde dit voor het hoogste aantal punten per vereniging, zodat de wisselbokaal bleef op het eigen Reijerpark. Meteen dus als een succesje met de eerste titel van 2016. Hopelijk volgen er in aan het einde van het seizoen nog meer successen.

Meer foto's: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x