Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geen spelerspas, geen wedstrijden | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Geen spelerspas, geen wedstrijden

geen-spelerspas-geen-wedstrijden1

Geplaatst op: 21-08-2016

Een dringende oproep aan alle spelers waarvan de spelerspassen zijn verlopen en nog geen pasfoto hebben ingeleverd. Doe dit komende week zo snel mogelijk, anders kan er mogelijk in de eerste wedstrijden in nieuwe seizoen niet gespeeld wordeni.v.m. het niet hebben van een spelerspas.

Lever een pasfoto in in de rode brievenbus tegenover het toilet. Schrijf op de achterkant van de foto de naam van de speler en geboortedatum. Vragen kunt u richten aan wesdtrijdsecretaris Jan Kuijper, via 06-42241374 of secrdef@svslikkerveer.nl.

Dit geldt voor onderstaande spelers:

Aalten, M. van
Abdullahi, A.K.
Admiraal, S.J.L.
Aken, N.H.J van
Ayadi, J.
Bart, J.
Bhoendie, A.D.R.
Blom, W.
Bocrezion, H.
Busropan, F.
Ceylan, K.
Dikmans, R.
Djahani, Z.
Fitters, B.
Galina Fortes Monteirot, K.
Gelder, M. van
Gerritse, S.
Gobardhan, R.D.
Gobardhan, R.S.
Gordijn, D.
Graaf, D. van der
Hagoort, J.
Hamadi, R.
Hammoudi, A.
Hofman, R.
Hordijk, F.
Houtsma, R.
Lalmahomed, B.
Mohammadi, A.
Ouden, C. den
Pee, T. de
Pinas, J.A.F.
Rakt, J vd
Rosario, C. do
Roscovanderlee, J.
Rotmeijer, R.
Salahi, Y.
Stoffels, E.
Tibboel, J.
Wetzels, K.
Wijngaarden, S. van
Zachan'adis, J.
Zahri, M.
Zey, B.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x