Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Geen grootste overwinning ooit! | sv Slikkerveer

Geen grootste overwinning ooit!

Geplaatst op: 05-11-2018

Afgelopen zondag won Slikkerveer 1 met maar liefst 10-0 van Cabauw. Iedereen ging er vanuit dat dit toch zeker wel de grootste overwinning ooit was. Helaas. Onze archivaris Gerard Hagendijk heeft alle kasten met ordners op zijn kop gegooid en doorgespit .... en ja hoor. In het seizoen 1942/1943 speelde Slikkerveer 1 in de 4e klasse KNVB uit tegen GVRAJO en won de wedstrijd met 11-0.

GVR (Groot Varkenoord Rotterdam) nam in 1941 vv Charlois op en fuseerde in 1942 met AJO. Een lang leven was deze fusieclub niet beschoren. Vereniging GVRAJO werd in 1946 ontbonden.

PS: met dank aan Gerard
PPS: er is dus nog een mooie uitdaging voor de selectie van dit seizoen!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x