Geef je nu op voor het Tentenkamp 2021

geef-je-nu-op-voor-het-tentenkamp-2021

Geplaatst op: 05-04-2021

In het weekend van 10 en 11 Juli wordt het jaarlijkse Tentenkamp van Slikkerveer weer georganiseerd. Helaas zal het dit jaar zonder slapen zijn.

Alle kinderen uit de JO9, JO10 en JO11 kunnen deelnemen aan het Tentenkamp 2021. 

Wij verwachten alle kinderen die zich ingeschreven hebben op zaterdagochtend om 8:00 uur bij het hek van Sv Slikkerveer. Het programma ziet er als volgt uit: We starten tentenkamp door gezamenlijk te ontbijten en we sluiten de zaterdagavond af om 21:00. Uw kunt uw zoon/dochter om 21:00 bij het hek ophalen. Na een nacht thuis slapen worden de kinderen op zondagochtend om  07:30 verwacht om weer gezamenlijk te ontbijten. Uw kunt uw zoon/dochter op zondag 11 juli om 16.00 uur bij het hek ophalen om mee naar huis te nemen.

Belangrijk om mee te nemen: Voetbalkleding, voetbalschoenen en een trainingspak. Bij slecht weer regenkleding en evt. medicijnen. De kinderen mogen geen mobiele telefoon meenemen!!
Eten en drinken hoeft niet meegenomen te worden, daar wordt voor gezorgd. Als uw kind een glutenvrij of ander dieet heeft verzoeken wij u dit door te geven zodat wij hier rekening mee kunnen houden.

We vragen bij de inschrijving € 5,00 inschrijfgeld. Dit als tegemoetkoming voor de kosten voor het weekend.
Het inschrijfformulier kan op zaterdag 10 april, 17 april en 24 april van 09:30 tot 11:30 in gesloten envelop ingeleverd worden bij het hek. Er zal iemand aanwezig zijn om dit aan te nemen. Let op vol=vol.

Voor vragen kunt u contact opnemen met: Frida Neeskens: 06-12321130 of mail; activiteiten@svslikkerveer.nl

AanmeldingsformulierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x