Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Gebroederlijke training Slikkerveer 1 en ASS-team

1-0

Geplaatst op: 18-11-2015

Op dinsdagavond 17 april sloegen de spelers van het ASS-team en het eerste elftal de handen in één en werd een gezamenlijke training afgewerkt. Onder leiding van hoofdtrainer Danny Wijnstekers werden beide teams aan het werk werden gezet. Na een gedreven warming-up werd er getraind op afwerken. Gehinderd door de flinke storm, die het speelveld regelmatig onzichtbaar maakte door de pionnen weg te blazen, vielen door de ouders langs de lijn toch vaak mooie doelpunten te bewonderen. Echter werd door de winterachtige weersomstandigheden al snel besloten de afwerkvorm te staken. Dit werd door de spelers niet geheel onbejubeld ontvangen, daar extra lang tijd werd gemaakt voor het allerleukste: de partijen. In de gemengde afsluitende partij ging het op en neer, maar werd uiteindelijk door het niet-gele teammet 6-5 aan het langste eind getrokken. 

Al met al werd er met veel plezier en een spannende training van gemaakt, die door alle spelers werd besloten met een gebroederlijke teamfoto.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x