Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Gastouders gezocht voor Chinese kinderen tijdens zomerbreak

Geplaatst op: 24-05-2016

Beste ouder/verzorger,

Wij zijn op zoek naar ouders en kinderen die in de periode van 24 juli 2016 t/m 14 augustus 2016 tegen een vergoeding willen optreden als gastgezin voor Chinese kinderen die naar Nederland komen, om hier de cultuur en de manier van voetballen te leren kennen. Dit zomerse voetbalkamp is voor kinderen in de leeftijd van 10-12 jaar. Deze kinderen worden allerlei activiteiten aangeboden waaraan ook uw kind kan deelnemen. De bedoeling is om deze kinderen een leuke en leerzame tijd te laten beleven in Nederland en misschien houdt uw zoon of dochter er een “vriend voor het leven” aan over.

Voor informatie kunt u contact opnemen met Danny Wijnstekers, tel. nummer 0650871828 of via email: dannywijns@hotmail.comSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x