Gastgezinnen gezocht voor Chinese voetballertjes

Geplaatst op: 06-04-2018

In de periode van 18 juli 2018 tot en met 8 augustus 2018 (22 dagen) komt er een groep met talentvolle Chinese voetballertjes naar Nederland. Zij zullen hier dagelijks trainen, wedstrijden spelen en allerlei anderen activiteiten uitvoeren.

Om de jongens de Nederlandse cultuur optimaal te laten ervaren, zijn wij op zoek naar enthousiaste gastgezinnen die het leuk vinden om de gehele periode te zorgen voor hun nieuwe Chinese vriend! De spelertjes zijn tussen de 8 en 13 jaar, en komen voornamelijk uit Suzhou, Jiangsu provincie, China.

Ben jij, of ken jij iemand die hier interesse in heeft? Of zijn er een aantal vragen over deze jongens en hoe alles in zijn werk zal gaan? Neem dan contact op met info@broyzon.com

PS: Gezinnen met een zoon of dochter die zelf ook voetballen zijn een pré!

Bvb dank!

Met vriendelijke groet,

Gwendell OrcadioSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x