Frenoflex en JOWA winnen Six to Six toernooi

1-0
Bekijk alle foto's van: 2017-06-24 20-ste Six to Six toernooi>

Geplaatst op: 25-06-2017

Afgelopen zaterdag 24 juni 2017 werd de 20-ste editie van het jaarlijkse Aad van Buren Six to Six toernooi gehouden bij Slikkerveer. Het business toernooi kreeg gedurende de wedstrijden een verkoelend regenbuitje te verwerken, maar de sfeer bleef er goed in zitten. Er werd door de deelnemende teams gespeeld in twee verschillende poules, te weten recreatieve en prestatieve poules. In de recreatieve poule ging de finale tussen Fc Catenaccio en JOWA Holland. Waar eerstgenoemde zich de kunst van het verdedigen meester had gemaakt, daar was het toch JOWA Holland, dat voor de derde keer op rij de titel wist te winnen, dankzij een 3-1 overwinning. De derde plaats in deze poule ging naar het opleidingsteam van Resoort Reclame, waarna de overige teams volgden: Fin Ami, Taverne Den Dill, Oldtimers, SGS en Quooker. In de prestatieve poule werd de finale gespeeld tussen de teams van Hassink BV en Frenoflex BV, dat vorig jaar verliezend finalist was. Dankzij een 1-0 overwinning van het team van Fenoflex werden zij dit jaar wel de kampioen. Tweede werd Hassink BV en daarna volgden: Resoort Reclame, Meuzelaar Installatietechniek, Neelysha Bloemsierkunst, Palletbedrijf Lans, Elbe Rijn Lloyd en VMR Geveltechniek. De prijsuitreiking werd na afloop van het toernooi in de kantine gedaan door Fred Vlasblom en Arie Werkhoven, die ook nog een extra prijs hadden voor het mooiste doelpunt van het toernooi, namelijk een treffer over grote afstand van Danny Spelde. Na afloop van het voetbaltoernooi bleef het nog lang gezellig in de kantine met een optreden van zanger John van Krimpen.  

Recreatieve poule:
1. JOWA Holland
2. Fc Catenaccio
3. Resoort Reclame
4. Fin Ami
5.Taverne Den Dill
6. Oldtimers
7. SGS
8. Quooker

Prestatieve poule:
1. Frenoflex BV
2. Hassink BV
3. Resoort Reclame
4. Meuzelaar Installatietechniek
5. Neelysha Bloemsierkunst
6. Palletbedrijf Lans
7. Elbe Rijn Lloyd
8. VMR GeveltechniekSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x