Frank Kieboom overleden

Geplaatst op: 04-11-2013

Maandag 4 november 2013, is veel te vroeg, na een noodlottig ongeval op 43-jarige leeftijd komen te overlijden Frank Kieboom. Frank was Slikkerveerder in hart en nieren en een kanjer voor onze vereniging. Alle activiteiten binnen de vereniging zijn voorlopig opgeschort. Het bestuur van sv Slikkerveer wenst de familie Kieboom, met name zijn vrouw Fatima en de kinderen Ricardo en Jaleesa zeer veel sterkte met dit verschrikkelijke verlies.

 

  • Klaverjassen aanstaande vrijdag 8-11 gaat niet door
  •     Clubgebouw is geopend van 18:00 - 21:00 (di/wo/do), zaterdagochtend om 09.00
  •     Het spelen van oefenwedstrijden zowel thuis als uit is niet toegestaan
  •     Aanstaande zaterdag vervallen alle wedstrijden van de jeugdafdeling
  •     Alle trainingen voor deze week vervallen
  •     De wedstrijden aanstaande zondag worden gespeeld met rouwbanden voorafgegaan door een minuut stilte. Slikkerveer 5 is afgelast
  •     Zaterdag na de plechtigheden zal het clubgebouw geopend zijn om onder elkaar Frank te gedenken
We roepen alle leden en supporters op om op het Sliknest te verzamelen. Het clubhuis is om 09.00 geopend, waarna we om 09.30 gezamenlijk naar De Levensbron wandelen, zie onderstaande pdf (Oproep aan de leden en supporters) voor meer info. Mochten er op de dag zelf vragen zijn, dan kunnen deze gesteld worden aan de bestuursleden, die ter plaatse zijn. Voor vragen vooraf kan gebruik gemaakt worden van info@svslikkerveer.nl / web@svslikkerveer.nl of telefonisch contact opgenomen worden met bestuurslid Arjan 't Jong via telefoon 078-6127439 / 06-27028880.

De uitvaartdienst is as. zaterdag om 10:30 uur in De Levensbron, Jan Luykenstraat 10 waarna we aansluitend naar de begraafplaats lopen aan de Lagendijk 112. Na de begrafenis is er een informeel samenzijn in het op de begraafplaats gelegen rouwcentrum. Na afloop van de plechtigheden is het clubgebouw geopend om na te praten en samen te zijn. Voor het bezorgen van bloemstukken is het kerkgebouw vanaf 09.00 geopend


Het bestuur wenst alle leden en mensen die Frank kenden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Er ligt inmiddels een condoleanceregister in het clubgebouw. Tot zondagochtend zal de site in deze versie bestaan. Namens Sparta Rotterdam mochten wij dit via Twitter ontvangen: Wij willen familie, vrienden, @svslikkerveer en Kieboom Dakbedekkingen condoleren met het verlies van Frank Kieboom, vader van Ricardo. Zie ook onderstaande foto van de wedstrijd tegen Achilles

Oproep aan de leden en supporters

Bekijk hier de rouwkaart

Bekijk hier het in Memoriam in de Combinatie

Bekijk hier de advertenties in de Combinatie

Ook Sparta leeft mee

Artikel AD 06-11Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x