Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
F Trainingen weer begonnen – eindelijk! | sv Slikkerveer

F Trainingen weer begonnen – eindelijk!

Geplaatst op: 02-09-2014

Was het de geur van het vers ingestrooide kunstgras? Het enthousiasme van alle trainers? Het weerzien met de spelers uit je team van vorig jaar? De nieuwe ballen? De spanning voor de eerste wedstrijden? De nieuwe code van het hangslot van de materiaalcontainer? Ik weet het niet. Misschien wel van alles een beetje. Het was geweldig om te zien hoe tientallen Slikkerveer F spelers als jonge kalfjes die in de lente weer de wei in mogen van puur geluk het veld op stuiterden afgelopen maandag. En dat beetje regen heeft niemand gemerkt. Meteen naar die ballen, kegeltjes, hesjes, doelen en lijnen. Met je nieuwe schoenen. Dezelfde als Neymar, Ronaldo, Clasie of je trainer. Want dan komt het goed.

En dan woensdag nog even een zonovergoten tweede training erachteraan…het seizoen is weer begonnen!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x