Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Extra sponsor voor meiden van Slikkerveer | sv Slikkerveer

Extra sponsor voor meiden van Slikkerveer

extra-sponsor-voor-meiden-van-slikkerveer

Geplaatst op: 28-11-2017

De meiden van Slikkerveer werden afgelopen zaterdag verrast door een extra sponsor voor het team. Marloes Verbaas- van Es is eigenaresse van modeshop MvE en zij opende twee weken geleden haar winkel in de Ridderhof. Op haar beurt kreeg Marloes van jeugdvoorzitter Jan Snijder een fraaie bos bloemen. Marloes was in de regio al bekend met haar shop op de social media en met een webshop, maar ze vond het nu tijd om haar droom werkelijkheid te laten worden door te starten met een eigen winkel. In haar winkel is niet alleen kleding te koop voor jonge meiden of de moderne vrouw, maar ze heeft ook diverse hippe sieraden en accessoires in haar winkel. MvE zal de meiden van MO17 ondersteunen met activiteiten. MvE Fashion & More is te vinden aan de Ridderhof 98, 2981 ET  Ridderkerk.

Trainer Robert Korteweg is heel blij met deze extra sponsor. ,,Ja dat klopt zeker en op deze manier samenwerken is heel fijn. Daarnaast kunnen er zich bij Slikkerveer nog meer meiden vanaf 15 jaar en ouder aanmelden. Het huidige MO17 team kan wel wat aanvulling gebruiken. Ook oudere meiden of dames zijn ook welkom, want Slikkerveer wil bij genoeg animo starten met een vrouwenteam op de zondag.’’, aldus Robert Korteweg. Informatie is verkrijgbaar via Robert Korteweg, die ook de coördinator van de meiden is. Robert is bereikbaar per email: coordm@svslikkerveer.nl.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x