Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Enqueteformulier Slikkerveer 100 jaar | sv Slikkerveer

Enqueteformulier Slikkerveer 100 jaar

enqueteformulier-slikkerveer-100-jaar

Geplaatst op: 11-04-2015

De commissie die bezig is met de voorbereidingen op het 100-jarig bestaan van sv Slikkerveer doet hierbij een oproep aan de leden. De commissie hoort graag suggesties en ideeen met betrekking tot de te organiseren activiteiten en festiviteiten rondom het 100-jarig bestaan van de club in 2020. Een aantal activiteiten zitten al in de zogenaamde pen, maar de commissie wil graag ook verrast worden met leuke en bijzondere activiteiten om te organiseren. Uiteraard geldt wel dat bij het indienen van suggesties gekeken zal worden naar haalbaarheid en uitvoerbaarheid. 

De ideeen kunnen eenvoudig ingestuurd worden via een speciaal hiervoor gemaakt formulier op de website: Klik hier 

Alvast hartelijk dank.

Namens de Jubileum-commissie
William Rijsdijk
voorzitter
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x