Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Eerste training van het nieuwe seizoen | sv Slikkerveer

Eerste training van het nieuwe seizoen

1-0

Geplaatst op: 04-08-2013

De selectie van Slikkerveer werkte afgelopen zondag 4 augustus weer haar eerste training af van het nieuwe seizoen. Aan het einde van de voorgaande competitie werd al in de maand juni een flinke periode doorgetraind, maar om straks op zondag 8 september klaar te zijn voor de eerste competitiewedstrijd tegen Groeneweg werd nu de training al weer gestart. 

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen zijn de volgende wedstrijden gepland:

Woensdag 7 augustus 19.45 uur: Bolnes - Slikkerveer (Ridderkerk Toernooi bij vv. Rijsoord)
Zaterdag 10 augustus finalewedstrijden Ridderkerk Toernooi bij vv. Rijsoord

Zondag 18 augustus: 14.00 uur IFC - Slikkerveer (vrs)

Dinsdag 20 augustus: 1e Bekerronde: 20.00 uur Slikkerveer - SC Botlek

Zondag 25 augustus: 14.00 uur Slikkerveer - LMO (vrs)

Dinsdag 27 augustus: 2e Bekerronde: 18.45 uur Rockanje - Slikkerveer

Zondag 01 september: 3e Bekerronde: 14.00 uur Slikkerveer - Besiktas

Zondag 08 september: 1e Competitieronde: 14.00 uur Slikkerveer - Groeneweg
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x