Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Eerste punt voor Slikkerveer 2 in de Hoofdklasse | sv Slikkerveer
Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Eerste punt voor Slikkerveer 2 in de Hoofdklasse

Geplaatst op: 08-10-2015

Coach Ashrul had een vooruitziende blik. De eerste vijf wedstrijden van het seizoen zouden zeer lastig zijn, zo vertelde hij en hij kreeg gelijk. Nadat de partijen tegen respectievelijk VVSB, Nieuwerkerk, VELO en Westlandia allen verloren gingen, was het vandaag op het Sliknest dus tijd voor de ommekeer. Als trouwe lezer zult u zich wellicht afvragen waarom er van de verloren partijen geen verslagen zijn opgemaakt welnu, door vakantie was ik  helaas niet van de partij (kan echt niet, toch Dion...). Vandaag dus tegen het Vlaardingse VFC die iets hoger op de ranglijst prijkten. Verrassend was wel de keuze voor Danny in de spits maar hij beloofde zeker één goal (hmm...). Slikkerveer startte aanvallend en de eerste kans was voor Dan na een fraaie steekbal van Leslie. Rechterflankverdediger Justin stoomde op vanaf de rechterkant maar hij had net niet genoeg kracht meer om het de keeper lastig te maken. Ook aan de linkerkant speelde Ronald zijn tegenstander uit maar de scherpte ontbrak aan diens voorzet. Keeper Michael kreeg niet veel te doen maar had geluk dat na verkeerd uitverdedigen de bal via de paal over de achterlijn verdween. Het veldoverwicht was in het voordeel van Slikkerveer dat toch enigszins onverdiend op achterstand kwam. Dom balverlies op het middenveld leidde deze treffer in. Slikkerveer pakte het initiatief direct weer op en Maikel werd randje zestien gevloerd door "Beugelsdijk"  wat laatstgenoemde op een gele kaart kwam te staan. Direct daarna wederom een gele prent voor een verdediger van VFC gegeven door de uitstekend leidende referee. Tijd voor een bakkie en de met maagklachten worstelende Maikel (blikvoeding is best goed maar eerst openmaken voor consumeren...) liet zich vervangen door Oguzhan. Ogu liet direct van zich spreken: direct na de aftrap draaide hij kort het strafschopgebied in en kwam ten val (100% penalty, toch?...) en Lesly ontfermde zich over bal. En waar je een strafschop kunt maken, daar kun je hem ook weleens missen (tegelspreuk...) en alzo geschiedde. Eerlijkheidshalve moet gezegd worden dat de keeper de bal fraai uit zijn doel ranselde. Nog geen minuut later stuurde Dylan (sorry Dyl, geen verslagen van de trainingen....kunnen we Wahid niet aandoen...) met zijn linker vlerk Danny de ruimte in. Op snelheid klopte onze spits (mag je inlijsten Dan, deze opmerking...) en met een fraaie lob tekende hij de gelijkmaker aan. Kenzi kwam Ronald vervangen en langs de lijn was die andere Capelle zich aan het warmlopen. "Nog vijf minuten", was het antwoord van Jeroen (winnaar latje tik zonder sliding...) zodat ook hij weer terug is van blessureleed en zijn eerste minuten weer maakte na zo'n vier maanden.
Chris kwam de gelederen versterken ten kostte van Dijmon ("jullie zijn abuis, je moet Iwan wisselen"...) en de laatste minuut brak aan. Jeroen speelde Danny volledig vrij voor de keeper maar tot twee maal toe was de goalie een sta in de weg. Uit de tegenaanval had VFC zomaar de genadeklap voor Slikkerveer kunnen uitdelen maar gelukkig ging de bal net over Michaels heiligdom. Al met al een bevredigend resultaat en het gelijkspelbiertje smaakte dan ook prima. Ben benieuwd hoe het zoet der overwinning zal gaan smaken maar gezien de trainingsarbeid en de sfeer binnen het team  ben ik ervan overtuigd dat dit niet lang meer zal gaan duren. Zondag alvast succes boys!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x