Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Een gezond en sportief 2019 toegewenst | sv Slikkerveer

Een gezond en sportief 2019 toegewenst

een-gezond-en-sportief-2019-toegewenst

Geplaatst op: 25-12-2018

Het bestuur van Slikkerveer wenst alle leden, supporters en vrienden van Slikkerveer fijne feestdagen en een gezond en sportief succesvol 2019 toe.

Tevens is iedereen van harte welkom op de Nieuwjaarsreceptie van woensdag 9 januari 2019. De Nieuwjaarsreceptie begint om 19.30 uur. Tijdens de receptie worden traditiegetrouw onze jubilarissen in het zonnetje gezet. De jubilarissen zijn:

75 jaar lid
Bart Ouwens

60 jaar lid
Riekus Kooijman

50 jaar lid
Arie de Vries
Cor Ouwens

40 jaar lid
Cor Markesteijn
Remco TumpSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x