Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
E3: Inhaalwedstrijd tegen CVV Mercurius met 8-1 gewonnen | sv Slikkerveer
Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

E3: Inhaalwedstrijd tegen CVV Mercurius met 8-1 gewonnen

Geplaatst op: 11-09-2013

Inhaal  wedstrijd thuis tegen CVV Mercurius.

De jongens kunnen er dan eindelijk tegenaan en daar zijn ze blij om want de eerste twee wedstrijden werden uitgesteld vanwege incomplete teams van onze tegenstander.
Des al niet te min gingen onze jongens vanavond vrolijk en goed gemutst tegenaan.  Het team is compleet en we kunnen beginnen.

Om 18:36 is dan de aftrap. Wissels Danijal en Scott en scheidsrechter in opleiding Ruben Andeweg.
De jongens staan op hun plek en lekker breed in het veld. Rick schiet uit, het balletje gaat wordt lekker over gespeeld. Rick terug naar Kevin. Esther gilt naar Rick waardoor mijn linker oor direct dicht klapt, rechts ondertussen ook want daar zit onze fanatieke Monique. Ik zit dus goed tussen in en luister dan ook naar het commentaar en reacties van deze fanatieke dames (ha ha) De jongens spelen lekker over. Hoekschop CVV Mercurius flink wat heen en weer spelen voor de goal. Kevin schiet uit, door het midden en Theo reageert daar direct op. NIET door het midden! De bal komt voor de voet van Rick, speelt naar Silke, terug naar Rick en terug naar Kevin. CVV Mercurius komt zeer snel terug. Voorzet Rick naar Roderick, GOAL!!! 1-0 CVV Mercurius verder en komt snel richting ons doel, bal uit. Dan is het gevaarlijk voor het doel van Kevin door een ingooi van CVV Mercurius, bal naast gelukkig!! Slikkerveer gaat als een speer terug richting het doel van CVV Mercurius. Ze spelen goed, lekker breed en iedereen lijkt zich goed op zijn plek te voelen. Dan een hoge bal van Rick, GOAL!!!! 2-0. Rick speelt vervolgens 3 jongens voorbij en gaat voor zijn 2e goal…mis. Dan gaat de bal naar Roderick die lekker fel oogt. Helaas…mis! Alejandro gaat er vandoor, speelt van Silke,naar Mike welke lekker fel oogt, naar Rick en over naar Mike. Mike heeft de bal en onze fanatieke Monique schreeuwt Mike toe helaas…bal uit. Rick wordt flink onderuit gehaald en krijgt daardoor een vrije trap mee. Helaas naast. Slikkerveer gaat er dan flink voor en de bal komt voor de voeten van Danijal, GOAL 3-0!!! Met z’n allen juichen we uit volle borst, klinkt lekker hoor in die dug out!! (ha ha) Bal wordt uitgeschoten, Scott neemt de bal aan, past naar Rick en Rick geeft een assist aan Mike en die laat die kans niet lopen….GOAL!!! 4-0, 18:49. Het blijft maar regenen en regenen maaaaar dat kan de pret niet drukken. Vanuit de dug out zien wij vele paraplu’s langs de lijn en zitten wij lekker droog. Tijd om vervolgens veters te strikken en gaat het spel lekker verder. Onze jongens spelen lekker en ook blijven ze lekker breed spelen. Het spel krijgt steeds meer vorm. Ja, Theo doet zijn best en het gaat zijn vruchten afwerpen!! Het was al mooi maar het wordt echt steeds mooier, zelfs wij, druk kwekkende moeders zien dat!! CVV Mercurius gaat in de aanval en komt tot aan Kevin’s doel, gelukkig staat Scott op de perfecte plek en houdt de bal uit het doel. De bal wordt overgenomen door Mike, die mist….. “wat zei je Clair…”. Dit weet ik eigenlijk nog steeds niet maar ondertussen scoort Danijal, wie scoorde vraag ik Danijal…oh….. Jeetje….gaat ook niet samen he, kletsen, verslag maken, tijd in de gaten houden  en opletten wat er gebeurd want ineens is Danijal er als een speer vandoor gegaan en scoort, Goed zo Danijal!!! Of had ik dat nou al geroepen?? 5-0,  “Je moet wel opletten he” zegt Monique dan….ja ja ha ha  Alejandro en Mike staan ondertussen wissel. CVV Mercurius neemt het snel over en gaan richting doel. HA, maar wij hebben Kevin en die houdt die bal gewoon phhffff!! Slikkerveer neemt het dan over, de bal van Kevin gaat ver en Scott pakt de bal op, JA…NEE..JAAAAA Scott scoort!!!! Jeetje echt spannend zeg, 5-0 Scott is goed in vorm vanavond. Dan gaat er een spelertje van CVV Mercurius als een speer vandoor, Kaj probeert hem bij te houden maar helaas. Ook helaas voor hem want hij wordt geblokt door Silke, onze beer van Slikkerveer, daar kom je niet snel langs. De bal wordt lekker over gespeeld, mooi lopje van Roderick. Bal gaat snel richting lijn maar Scott gaat echt pijlsnel op die bal af,wat kunnen die kleine beentjes snel zeg maar helaas,de bal was sneller… Hoekschop CVV Mercurius, bal gaat richting Kevin maar die houdt de bal. De trainer Michel van E1 komt de kunst afkijken bij E3, we doen het goed vanavond he! Het spel gaat verder en een mooie bal van Kaj gaat naar Scott, gevaarlijk gaat die heen en weer voor het doel van Kevin. Waar is die bal ondertussen…. Blijft moeilijk kletsen, opletten en schrijven….   Uhud roept Rick…Rick oh…die staat naast hem ha ha Gaat snel he!! Zit die eerste helft er nou nog niet op, het is koffie tijd toch? Lekker hoor, droog in die dug out!!

2e helft begint 19:18.
De mannen komen vrolijk en voetballend het veld weer op. Het wachten is op CVV Mercurius. De rollen zijn duidelijk, Uhud loopt met zn ballen en Theo kijkt blij!!
Dick vd Meer staat bij Theo om zijn scheidsrechter in opleiding te bewonderen. Nou, hij fluit goed hoor!!
Theo gaat terug naar “zijn” plekje langs de lijn en roept ons nog even na, “even serieus nog he het laatste half uurtje” haha  Ja, Theo!!
Als wissel Rick en SIlke, het spel gaat weer van start. Met een prachtige sliding pakt Kevin de bal, gevaarlijk stukje spel. Hoekschop CVV Mercurius en nog één en Scott neemt de bal aan, gaat naar Danijal, Roderick en richting doel. Grote chaos voor het doel, Roderick haalt uit, bal naar Danijal…mis…. Vanaf onze dug out ziet het er even rommelig uit Roderick rent als een speer en houdt de bal binnen, schiet naar Scott..naast… Weer van Roderick naar Rick en uit…. Dan gaat CVV Mercurius er vandoor en die ene kans grijpen ze met volle handen 5-1 voor CVV Mercurius 19:25.  Dan lijkt de schrik er even in te zitten en spelen ze iets wat rommelig. Krijgt Rick een schoen in zn gezicht en gaat die CVV Mercurius speler eruit!  Hoekschop voor Slikkerveer en de al gaat richting doel…wij willen al gaan juichen….maar Scott schiet die bal weg Hhuuhhh wat doet die nou??  Maar binnen de minuut maakt het gelijk weer goed GOAL!!! 6-1.  Nou Scott, het is je vergeven hoor!! TOP!! Dan horen we ineens Uhud, “gebruik je lichaaaaam” Oh, dat was Uhud, lijkt Chris wel roepen wij in koor ha ha Maar goed, het helpt wel en Danijal gooit zijn lichaam in de strijd en verovert de bal.  Danijal schiet dan keihard op de lat OEH!! Dan schiet Rick op het doel, ook keihard maar in de buik van een tegenstander. Rick wordt weer onderuit geschoffeld en krijgt een vrije trap mee. Dan wordt de bal lekker heen en weer gespeeld maar lijkt Slikkerveer te gaan rommelen in het veld. De bal gaat van Rick naar Danijal, naar Mike en weer terug naar Danijal GOAL!!! Mike scoort de 7-1. Bal gaat bijna uit maar Scott houdt de bal weer binnen. Roderick neemt de bal mee en Kaj schiet vervolgens heel hard terug waardoor Danijal de bal kan meenemen, Rick schiet….helaas…. De bal komt dan gevaarlijk voor het doel van Kevin en haalt Silke de bal voor het doel van Kevin weg phhfff gelukkig!!  Nog 1 minuutje en Danijal gaat er weer voor…ja…nee…JAAAAA 8-1 doelpunt Danijal om 19:42. Monique moedigt de jongens nog even luid aan maar de jongens zijn op. Dan horen we het fluitje van scheidsrechter Ruben, goed gefloten, E3 goed gespeeld hoor en CVV Mercurius bedankt voor de leuke wedstrijd!! De eerste puntjes zijn binnen!!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x