Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

E1 uitgeschakeld in halve finale Voetbal Rijnmond Cup

Geplaatst op: 28-05-2015

Op woensdag 27 mei speelde Slikkerveer E1 een geweldige pot voetbal in de halve finale van de Voetbal Rijnmond Cup tegen Spartaan '20 E1. Het bleef gedurende de hele wedsrijd spannend met kansen over en weer. Slikkerveer hield zelfs gedurende de wedstrijd nog een strafschop tegen, waardoor het 0-0 bleef. Uiteindelijk moesten penalty's de doorslag geven wie van de twee teams naar de finale zou gaan. Helaas voor Slikkerveer nam Spartaan '20 de penalty's beter en gaan zij door. 

Al met al een prima prestatie van het hele team. 
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x