Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
E-spelers uit 2004 dienen pasfoto in te leveren | sv Slikkerveer

E-spelers uit 2004 dienen pasfoto in te leveren

Geplaatst op: 14-02-2015

Alle E-spelers, die geboren zijn in het jaar 2004 dienen zo spoedig mogelijk een pasfoto in te leveren bij wedstrijdsecretaris Jan Kuiper in verband met het aanvragen van een KNVB-spelerspas voor het volgende seizoen.
Zonder KNVB-spelerspas kan er in het nieuwe seizoen niet gevoetbald worden, dus graag tijdig een pasfoto inleveren.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x