Dit weekend: Olifant Joep logeert op Sliknest

1-0

Geplaatst op: 01-09-2015

In het weekend van zaterdag 5 en zondag 6 september krijgt sv Slikkerveer een Olifant te logeren op het Sliknest. Uiteraard niet zomaar een Olifant, want het is Joep. 

Afgelopen 10 juli jl. kwam ons bestuurslid Marcel Kerssies te overlijden. Veels te vroeg en alles voltrok zich veels te snel. Villa Joep houdt zich bezig met de strijd tegen neuroblastoom kinderkanker. Het bestuur van Slikkerveer wil graag aandacht vragen voor deze verschrikkelijke ziekte, die we allemaal kennen. Steun Villa Joep, steun Marcel en steun mogelijk ook uzelf. Dit weekend komt Olifant Joep logeren op de club. Koop Olifant Joep voor slechts  € 9,95 in de kantine en steun Villa Joep.

Wilt u meer weten over Villa Joep, klik dan op de website of facebook-pagina en hieronder treft u de actieposter aan.

Bij voorbaat dank.

Joop van Ettinger
voorzitterSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x