Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Dinsdag 19 november - drukte op parkeerterrein | sv Slikkerveer

Dinsdag 19 november - drukte op parkeerterrein

Geplaatst op: 13-11-2019

Op dinsdagavond 19 november a.s. is er een grote MBO voorlichtingsavond op het Farelcollege. Hierbij worden zo'n 1500 bezoekers verwacht, waarvan mogelijk een groot deel met de auto komt en het zodoende op het parkeerterrein zeer druk kan worden. Hierbij dus de oproep om deze avond vooral met de fiets te komen in verband met de beschikbare parkeerruimte. 

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x