Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Deel nu jouw idee voor hét jubileumcadeau | sv Slikkerveer
Let op: Alle geplande trainingen gaan gewoon door. Een eerder bericht in diverse groepsapps betreft een misverstand.

Deel nu jouw idee voor hét jubileumcadeau

deel-nu-jouw-idee-voor-het-jubileumcadeau

Geplaatst op: 31-10-2019

Op 7 oktober 2020 bestaat de sv Slikkerveer 100 jaar. Al enige tijd is een uitgebreide jubileumcommissie achter de schermen bezig om een prachtig programma neer te zetten. Gedurende heel het jubileumjaar worden tal van activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Daarover later meer..

Voor nu is de jubileumcommissie op zoek naar een bijzonder cadeau dat door de leden wordt aangeboden aan de jarige vereniging. Alle ideeën zijn welkom! Heb jij een speciaal idee voor deze mijlpaal? Laat het dan weten via dit contactformulier of neem contact op met William Rijsdijk, voorzitter jubileumcommissie.

0627887310Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x