De webshop met Macron kleding is geopend

de-webshop-met-macron-kleding-is-geopend

Geplaatst op: 08-07-2016

De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn al weer in volle gang. Vanaf dit seizoen is Macron onze nieuwe kledingsponsor. Inmiddels is de officiële Slikkerveer webshop geopend. Via deze webshop kan je direct je Slikkerveer kleding bestellen, waarna dit thuis bezorgd wordt. In de toekomst zijn ook andere artikelen via de webshop verkrijgbaar. Ook goed om te weten: met een aankoop in de webshop steun je onze vereniging. Slikkerveer ontvangt namelijk een bepaald percentage over de aankoopsom.

Wil je in één keer voor een heel team een bestelling plaatsen? Uiteraard kan dit! Meld je hiervoor bij Cees-Jan Crezée of Dennis Bothoff via cz@svslikkerveer.nl. Het advies voor leiders/trainers/aanvoerders en sponsoren van teams, die dit willen luidt nog steeds om dit zo spoedig mogelijk te doen. Er is namelijk een levertijd op de kleding voor teams. De link naar onze webshop is opgenomen in de bovenste menubalk van onze site, of kies deze link (KLIK HIER).Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x