Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Danny Wijnstekers blijft bij Slikkerveer | sv Slikkerveer

Danny Wijnstekers blijft bij Slikkerveer

danny-wijnstekers-blijft-bij-slikkerveer

Geplaatst op: 12-01-2016

Danny Wijnstekers, de huidige hoofdcoach van Slikkerveer, zal ook de komende twee jaar als trainer op de bank zitten bij onze club uit het Reijerpark. De 36-jarige Ridderkerker is bezig aan zijn eerste seizoen als hoofdtrainer van de zondagclub.

,,Tijdens het trainingskamp in het Spaanse Benidorm zijn we overeen gekomen dat we ook voor de komende twee jaar met elkaar door willen gaan en daar zijn wij als vereniging heel blij mee’’, licht voorzitter Joop van Ettinger toe.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x