Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Damion Janssen Voetballer van het Jaar | sv Slikkerveer

Damion Janssen Voetballer van het Jaar

1-0

Geplaatst op: 17-06-2018

Afgelopen vrijdag 15 juni werd de Medewerkersavond van sv Slikkerveer gehouden. Aan het begin van de avond, die goed bezocht werd, werd door voorzitter Joop van Ettinger diverse prijzen uitgereikt. Als eerste werd er afscheid genomen van Dirrie Flach, die jarenlang in de keuken heeft gestaan van de kantine, maar nu gezien de leeftijd, een stapje terug doet. Daarna volgde de diverse verkiezingen. Frida Neeskens werd benoemd tot Vrijwilliger van het Jaar, Destin Makiesse werd uitgeroepen tot Voetbaltalent van het Jaar, Damion Janssen tot Voetballer van het Jaar, het meidenteam MO17-1 werd Jeugdteam van het Jaar en Veteranen 2 kreeg de award voor Sportploeg van het Jaar.  Maar natuurlijk zijn alle 166 geregistreerde vrijwilligers een groot goed voor de vereniging. Zonder vrijwilligers geen vereniging.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x