Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
D3 verliest het kampioenschap in slotwedstrijd | sv Slikkerveer

D3 verliest het kampioenschap in slotwedstrijd

Bekijk alle foto's van: 2014-05-10 DEHMuschen D3 - Slikkerveer D3>

Geplaatst op: 11-05-2014

Op zaterdag 10 mei speelde Slikkerveer D3 de belangrijkste wedstrijd van het seizoen uit bij directe concurrent DEHMusschen D3. In de eerste helft waren beide teams aardig gelijkwaardig aan elkaar en bleef de stand lang 0-0. Een flinke overtreding op het middenveld van de thuisploeg werd niet bestraft, waarna de bal even later in buitenspel positie werd binnen geschoten door DEHMusschen. Ondanks protesten werd dit alles weggewoven en moest er doorgespeeld worden. Er bleven kansen komen voor Slikkerveer, maar de regen en de wind zorgde ervoor dat lekker voetballen er ook niet bij was. De rust werd dan ook bereikt met een 1-0 achterstand. 

Na de thee kwam de ploeg strijdbaar het veld op, maar de thuisclub had inmiddels flink gewisseld en bleek op het einde van de wedstrijd over veel meer spelertjes te kunnen beschikken dan bij de start van de wedstrijd. Tegen de wind in werd het voetballen steeds zwaarder, het was wachten op een volgende treffer voor de thuisploeg en die kwam er ook. Ondanks nog een paar geweldige reddingen van de keeper moest ook hij toezien, dat de 2-0 werd gescoord. Dit was meteen het breekpunt in de wedstrijd, want daarna liep DEHMusschen uit naar een 8-0 overwinning en werden zij kampioen. Slikkerveer bleef met lege handen achter, maar kunnen terugkijken op een mooi seizoen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x