Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Cursus pupillentrainer succesvol afgesloten | sv Slikkerveer

Cursus pupillentrainer succesvol afgesloten

1-0

Geplaatst op: 25-04-2014

Vrijdag 25 april was de afsluitende avond van de cursus pupillentrainer. Van de oorspronkelijke groep wisten uiteindelijk 11 personen het felbegeerde papiertje halen. Van Anton van Treuren kregen de cursisten het felbegeerde papiertje uitgereikt. Vanuit sv Slikkerveer kunnen we Michael van Aalten, Steve Goveia, Arjan Heinsman, Ton Hoogvliet, Rick Schouten, Wim Schouten en Ronald Visser aan het rijtje gediplomeerde trainers toevoegen. Ook Gert-Jan Bazen (NOC Kralingen), Steven Sno (vv Meeuwenplaat), Jacco Zoutewelle (ASWH) en Ratan Lachansing (NOC Kralingen). Ook de overige deelnemers maken nog kans op het diploma als ze op een andere cursus de gemiste avond in gaan halen.

Komend seizoen zullen de Slikkerveerders betrokken zijn bij de diverse jeugdteams van sv Slikkerveer. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x