Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Crazy Bingo avond op vrijdag 1 april | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Crazy Bingo avond op vrijdag 1 april

crazy-bingo-avond-op-2-april

Geplaatst op: 22-03-2016

Vrijdagavond 1 april maakt heel sv Slikkerveer kennis met The Crazy Bingo Show. Deze bingo is geen doorsnee spelletjesavond, maar wordt op een carnavalsachtig ritme gemixt met heel veel comedy, zang en dans. En uiteraard zijn er ook mooie prijzen te winnen met volle bingokaarten!

Entreetickets voor het evenement kosten € 10 en zijn verkrijgbaar aan de bar in de kantine. De inloop op vrijdagavond is 19:30 uur. De bingo start om 20:00 uur.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x