Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Cor van Dam Clubheld van Slikkerveer en heel Ridderkerk | sv Slikkerveer

Cor van Dam Clubheld van Slikkerveer en heel Ridderkerk

cor-van-dam-clubheld-van-slikkerveer-en-heel-ridderkerk

Geplaatst op: 05-01-2020

Op de Nieuwjaarsreceptie werd onze winnaar Cor van Dam in het zonnetje gezet vanwege het winnen van de titel in Ridderkerk van de landelijke actie Clubheld van 2019, die jaarlijks wordt gehouden door NOC NSF, AD, Rabobank en andere sponsoren.

De penningmeesters Jeroen Capelle en Martijn Verbaas zette daarom Cor in het zonnetje met een mooi Slikkerveer als aandenken aan deze verkiezing. Cor is natuurlijk al jarenlang de clubheld van Slikkerveer als terrein-chef. Cor deed daarna zelf de toezegging, om bij leven en welzijn, in ieder geval er nog 2 seizoenen aan vast te plakken.


 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x