Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Contributieachterstand betekent niet spelen

contributieachterstand-betekent-niet-spelen

Geplaatst op: 20-01-2016

Spelende leden met een betalingsachterstand ten aanzien van de contributie kunnen dit weekend (23-24 januari) al niet meer in actie komen. Eerst dient de contributie te worden voldaan voordat weer gevoetbald kan worden. 

De leden die hun betalingsachterstand willen voldoen kunnen dit contant of via de pin betalen na overleg met het wedstrijdsecretariaat (Jan Kuiper en Jan Snijder op zaterdag, Gilles Brandt en Dick van der Meer op zondag).
Degene die zijn contributie nog niet heeft voldaan voetbalt zodoende dus niet dit weekend.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x