Let op: Ieder die op de foto is gezet voor de voetbalplaatjesactie heeft een eigen stickerboek op naam; op te halen in het clubgebouw op trainingstijden

Contra-Corona-Cup 7x7 senioren

Geplaatst op: 09-07-2020

Vanaf 1 juli 2020 mogen de contactsporten weer worden uitgeoefend, ook bij de senioren. Speciaal voor de zondagteams van Slikkerveer 1 tot en met 4, Veteranen 1 tot en met 3 en zaterdag Slikkerveer 1 is er de komende weken het Contra-Corona-Cup 7x7 voetbaltoernooi. Op de zondagen 12 juli,19 juli, 26 juli en 2 augustus wordt er gespeeld vanaf 12.00 uur. Uiteraard wordt er gespeeld met de inmiddels wel bekende handicap spelregels van het Oliebollentoernooi met xx het aantal doelpunten voor de lagere teams. 

LET OP: EXTRA NIEUWS VAN 10-07-2020:
Hierbij het verzoek aan alle leden om as. zondag 12 juli minstens om half twaalf aanwezig te zijn. Dit omdat helaas door het afzeggen van VE 2 ( te weinig spelers ), wij het speelschema zullen moeten wijzigen. Of dat we ter plaatse een poging doen, om  een team samen te stellen van spelers die bereid zijn om VE 2 te vervangen, zodat het normale schema aangehouden kan worden.
Wij hopen op jullie medewerking

Mike vd Stel 06-15383861
Gilles Brandt 06-30510073

 

Dat de bal maar snel mag rollen
het net doen bollen
zodat onze honger en dorst
Messealle na het scoren
tot het verleden zal behoren

Alle teams die meedoen aan het Contra-Corona-Cup toernooi dienen zich aan te melden bij het wedstrijdsecretariaat:
Mike van der Stel  (06-15383861)
Gilles Brandt  (06-30510073)

PS: In verband met de verbouwingen op het sportpark is de kantine pas weer open vanaf 17 juli en blijven de kleedkamers vooralsnog gesloten.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x