C1000-Dillenburgplein wordt Albert Heijn-Dillenburgplein

Geplaatst op: 20-09-2013

Onze sponsor C1000-Dillenburgplein wordt Albert Heijn-Dillenburgplein

Vanaf woensdag 30 oktober kunnen inwoners van het Ridderkerkse Slikkerveer boodschappen doen bij een Albert Heijn in hun eigen buurt. De gloednieuwe supermarkt wordt geopend door Remco Heeren die nu nog een C1000 heeft. “De C1000-formule houdt op te bestaan en wij hebben besloten om verder te gaan als Albert Heijn. Deze formule biedt heel veel keuze in producten en in prijs. Dat vinden onze klanten belangrijk, en wij natuurlijk ook”, aldus Remco Heeren.

De C1000 sluit woensdag 16 oktober om 12.00 uur. Het pand aan het Dillenburgplein ondergaat daarna een grootscheepse verbouwing. De nieuwe Albert Heijn wordt ruim van opzet en krijgt een overzichtelijke indeling. Ook komt er een Gall & Gall gemak in, met een uitgebreid aanbod gedestilleerde dranken. “Onze Albert Heijn gaat open op woensdag 30 oktober om 11.00 uur”, vertelt Remco Heeren. “Iedereen is van harte welkom om de opening van onze winkel mee te maken. We hebben leuke en verrassende acties.”Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x