Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Buddy’s gezocht voor auti-toernooi | sv Slikkerveer

Buddy’s gezocht voor auti-toernooi

Geplaatst op: 27-05-2015

Op zaterdag 27 juni organiseert sv Slikkerveer al weer de vierde editie van het Internationale ASS toernooi. Aan dit toernooi nemen maar liefst 26 autisten teams deel vanuit heel Nederland en België.

Om deze dag goed te laten verlopen is de organisatie nog op zoek naar een aantal buddies, die de teams (naast hun eigen leiders) willen begeleiden/ondersteunen. Heb je interesse of wil je meer informatie kan contact op worden genomen met Mirjam Visser-de Hooge, bereikbaar via email: autistenteamslikkerveer@hotmail.com.

Help mee, wordt buddy op zaterdag 27 juni !!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x