Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Bied op shirt van Kevin Jansen voor Roparun | sv Slikkerveer

Bied op shirt van Kevin Jansen voor Roparun

1-0

Geplaatst op: 12-05-2014

Tijdens Pinksteren wordt de Roparun weer gelopen, dit jaar zelfs voor het tweede jaar op rij met een doorkomst in Ridderkerk. Roparun team 305 heeft een 'gedragen' t-shirt  van Ridderkerker Kevin Jansen (ADO Den Haag) in de veiling op haar facebook-pagina, waarbij uiteraard de opbrengst gaat naar het goede doel. 

Meer informatie: Klik hier
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x