Berichten uit de ziekenboeg

Geplaatst op: 19-10-2018

Hierbij even twee berichten van onze leden uit de ziekenboeg.

Ons erelid Joop Stolk is maandag 8 oktober jl. geopereerd aan zijn rug en moest de eerste paar dagen ''plat'' liggen in het Maasstad ziekenhuis. Nu wacht hij op een plekje in het Aafje zorghotel om verder te herstellen, voordat hij weer naar huis mag.

Lid van verdienste, Theo Jagt, is donderdag 11 oktober thuis gevallen en daarna last van de knie gekregen. Na enkele dagen in het Maasstad ziekenhuis te zijn geweest gaat het de goede kant op en is Theo nu voor enkele dagen opgenomen in het Aafje zorghotel - lokatie Maasstad aan de Maasstadweg 2 3079 DZ Rotterdam.

Uiteraard wensen wij beide ''veteranen'' een spoedig herstel toe.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x