Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Bericht vanuit de kantine | sv Slikkerveer

Bericht vanuit de kantine

Geplaatst op: 06-04-2016

Helaas is onze duizendpoot Flip Bode voor enige tijd uitgeschakeld door gezondheidsredenen. Uiteraard wensen wij Flip rust en beterschap toe. Dit betekent echter wel dat het vele werk wat Flip ook doordeweeks in de kantine verricht opgevangen zal moeten worden. We proberen het een en ander op te vangen, maar hierbij kunnen we zeker nog hulp gebruiken !

Heeft u wat tijd op de vrijdag of maandag over neem dan even contact op met Marco Schouten van de kantine bereikbaar op 06- 53251853.

Uw hulp wordt zeer op prijs gesteld !Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x