Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Belangrijk voor spelers uit 2004: pasfoto inleveren | sv Slikkerveer

Belangrijk voor spelers uit 2004: pasfoto inleveren

Geplaatst op: 01-07-2015

Dit is een herhaaloproep voor alle jeugdspelers die in 2004 geboren zijn en nog géén pasfoto hebben ingeleverd. Graag zo snel mogelijk een pasfoto inleveren. Deze pasfoto moet in een envelop, met daarop de naam en geboortedatum, in de rode brievenbus in de kantine ingeleverd worden. Spelers die de pasfoto niet inleveren, kunnen niet aan het nieuwe seizoen beginnen.

De kantine is iedere donderdagavond en zondagmiddag geopend. Voor vragen, mail Jan Kuiper via secrdef@svslikkerveer.nl.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x