Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Beheer website sv Slikkerveer gewijzigd | sv Slikkerveer

Beheer website sv Slikkerveer gewijzigd

beheer-website-sv-slikkerveer-gewijzigd

Geplaatst op: 22-03-2013

In verband met de tijdelijke afwezigheid van webbeheerder Marcel Kerssies wordt met ingang van heden het beheer van de website volledig waargenomen door Arjan ’t Jong en Ronald Capelle. Heeft u nieuwsberichten voor op de website en/of vragen aan de vereniging, dan kunt u deze voortaan doormailen naar web@svslikkerveer.nl.

Alle berichten zullen dan zsm. in behandeling worden genomen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x