Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Beeldmateriaal van kampioenschap gezocht | sv Slikkerveer

Beeldmateriaal van kampioenschap gezocht

beeldmateriaal-van-kampioenschap-gezocht

Geplaatst op: 03-05-2017

De websiteredactie is op zoek naar beeldmateriaal tijdens of rondom de kampioenswedstrijd van de hoofdmacht afgelopen zondag. Heeft u tijdens deze prachtige dag video's of foto's gemaakt? Wij zijn u dankbaar als u deze opstuurt naar Ronald Capelle (websiteredactie).

E-mail: web@svslikkerveer.nl
WhatsApp: 06-42123013Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x