Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Bedankje familie Kerssies | sv Slikkerveer

Bedankje familie Kerssies

Geplaatst op: 03-10-2015

Nooit meer langs de lijn, nooit meer een verrassende opmerking.
Door zijn overlijden buitenspel gezet voor de S.V. Slikkerveer.

Graag willen wij u allen langs deze weg bedanken voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze broer Marcel Kerssies. Ook de mooie woorden die door uw voorzitter, de heer Joop van Ettinger, zijn gesproken tijdens de herdenkingsbijeenkomst op 15 juli jongstleden hebben op ons een diepe indruk achter gelaten.  

Marcel zijn liefde, humor en verhalen zullen wij moeten missen, maar de herinneringen aan hem blijven bestaan.

Anne Loekemeijer en de familie Kerssies.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x