Let op: Donderdag 20 februari 20.00 uur: Slikkerveer - Barendrecht (oefenwedstrijd)

Bartel Ouwens in het zonnetje gezet

1-0

Geplaatst op: 16-09-2014

Afgelopen zondagmiddag werd in de rust van het duel tussen Slikkerveer en PFC in de bestuurskamer Bartel Ouwens in het zonnetje gezet door bestuurslid Ruud Naaijkens. Inmiddels was het bijzondere speldje voor het 70-jarige lidmaatschap van Bartel van onze sv Slikkerveer gearriveerd en dat moest natuurlijk even officieel overhandigd worden. Een bijzonder moment, want zo vaak komt het niet voor dat iemand maar liefst 70 jaar lid is van zijn vereniging. Nog altijd staat Bartel op zondag langs de lijn te kijken naar de verrichtingen van ons eerste elftal. In vroeger tijden was Bartel de schrik van menig tegenstander en leidde hij de verdediging van Slikkerveer 1 op schier onnavolgbare wijze.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x