Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Bart Ouwens in het zonnetje gezet: 75 jaar lid | sv Slikkerveer

Bart Ouwens in het zonnetje gezet: 75 jaar lid

bart-ouwens-in-het-zonnetje-gezet-75-jaar-lid

Geplaatst op: 14-04-2019

Voor aanvang van het duel tussen Slikkerveer en Voorschoten ’97 werd de inmiddels 88-jarige Bart Ouwens in het zonnetje gezet vanwege zijn 75-jarig lidmaatschap bij de sv Slikkerveer. De oud-eerste elftal speler in de jaren ’40 en ’50 kwam destijds ruim boven de 250 duels uit voor de hoofdmacht van de roodzwarten. Bart was daarnaast lange tijd actief als vrijwilliger en is nog altijd van de partij als supporter bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal. Bart Ouwens werd hij in het zonnetje gezet door voorzitter Joop van Ettinger en mocht hij de aftrap nemen samen met pupil van de week Iljah Schaarman.

Foto: Slikkerveer 1 met jubilaris Bart Ouwens en pupil van de week Iljah Schaarman.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x