B2 is kampioen

1-0
Bekijk alle foto's van: 2013-05-25 Slikkerveer B2 - VVOR B1 3-1>

Geplaatst op: 28-05-2013

In een bloedstollend duel op 25 mei 2013 tegen de virtuele koploper VVOR B1 wist Slikkerveer B2 op eigen veld de titel alsnog naar zich toe te trekken. De ploeg van trainer Esad Besic kwam goed uit de startblokken en nam al snel een 1-0 voorsprong via Edwin Besic. Vlak na rust kwamen de bezoekers uit Rotterdam onverwachts gelijk. Slikkerveer moest winnen en een gelijkspel was dus niet voldoende. Zeven minuten voor tijd maakte Jordy Geluk uit de draai de beslissende 2-1, waarna in de slotminuut Rene van Doorn zelfs nog de 3-1 aantekende, waardoor er een enorm feest gevierd kon worden.

Kijk in het foto-album voor foto´s van de wedstrijd en huldiging.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x