Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Autorijschool C&C shirtsponsor Slikkerveer B1/JO17-1 | sv Slikkerveer

Autorijschool C&C shirtsponsor Slikkerveer B1/JO17-1

1-0

Geplaatst op: 21-09-2016

Afgelopen zaterdag 17 september werd Slikkerveer B1 in het nieuw gestoken. De ploeg van trainer Kevin Vermaat speelt hierdoor dit seizoen meteen in het nieuwe Macron tenue van de club uit het Reijerpark. Ilkay Aytemir van Autorijschool C & C, dat rijlessen verzorgd in Ridderkerk, Rotterdam en Barendrecht is de nieuwe shirtsponsor van deze Slikkerveerse talenten. Autorijschool C & C is bereikbaar via 06-19779009.

,,Ik ben bijzonder blij, dat we voor dit jeugdteam deze hele mooie sponsor hebben kunnen vinden’’, vult jeugdvoorzitter Wim Schouten aan.

Dat het nieuwe tenue ook de prestaties stimuleert bleek daarna wel met het 2-2 gelijkspel tegen Feyenoord.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x